2010 YILI BURÇ YORUMLARI

japon konsolosu 2010 yılı burç yorumlarını iftiharla sunar:

KOÇ (21 Mart-20 Nisan): 2010 yılı sizin için kariyer yılı olacak. Ancak siz siz olun ‘’çocuk da yaparım kariyer de ‘’ diye düşünmeyin, çünkü ikisini bir arada yürütmeniz şu an için mümkün gözükmüyor. Yılın ikinci yarısında başarı açısından tavan yapabilme ihtimaliniz oldukça yüksek. Aşk hayatınız ile ilgili hiçbir bulguya rastlayamadım. Oldukça kurak bir yıl sizi bekliyor. Seks hayatı da kurak mı kurak. Bütün bir yılı sex shop’tan aldığınız ekipmanlarla geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Son olarak yılın belirli bölümlerinde bazı sağlık problemleriyle karşılaşabilirsiniz. Aman domuzlara dikkat.

BOĞA (21 Nisan-21Mayıs): 2010 yılı sizin için maddi başarıların ve yükselişin yılı olacak. Bu yıl paraya ve dış görünüşe önem veren boğalar oldukça rahat edecek. İkili ilişkilerinizde vurdumduymaz ve yavşak olmamaya çalışmalısınız. Yuva kurmak adına önemli kararlar verebilirsiniz. Bu kararları verirken kimseyi üzmemeye ve kimsenin etkisi altında kalmamaya özen gösterin. 2010, sizin açınızdan kilo almaya müsait bir yıl olacak. Yediklerinize dikkat edin. Abur cuburdan kaçının. Her gün bir avuk fındık tüketin. Ama seks yapmayın, içinizde patlasın.

İKİZLER (22Mayıs-21 Haziran): Yeni yıl sizin için en sert ve zorlayıcı kararların alınacağı ve uygulanacağı bir yıl olacak. Aman diyeyim adamakıllı kararlar verin, saçma sapan işlerle kimsenin canını sıkmayın, efendi olun. Yılın belirli bölümlerinde ayağınıza çelme takmak isteyen götoşlar olabilir, bu çelmelerden bir şekilde kurtulun ve onlara aduket,dabdabyuken,alekspu vb. hareketlerle karşılık verin. Bu yıl sizin için bir geçiş dönemi gibi gözüküyor. Bu yılı bir başarı ve zafer yılı gibi görmeyin. Yoksa üzülür ve göt gibi kalırsınız evelallah. Sonuç olarak bu yıl geleceğe hazırlanmak adına sizin için bir fırsat olabilir.

YENGEÇ (22 Haziran-22 Temmuz): 2010, sizin için pek çok sevindirici olay barındıran bir yıl olacak hiç kuşkusuz. Yılın büyük bir bölümünü Uranüs-Neptün arasında geçireceksiniz ki bu da şans,talih,kader,kısmet hep sizin lehinize olacak demektir. Ama ben böyle dedim diye de tüm yıl boyunca kıçınızın üzerinize oturup da keyif çatmayın. Ağustos böceği ile zürafanın hikayesini anlatmama gerek yok umarım? Yakınlarınızda bol bol düğün, nişan, doğum gibi olaylar olacak ve bu da size bereket olarak yansıyacak. Aşk hayatınızda ise inişli-çıkışlı periyotlar dikkat çekiyor. Mutluluğu bulduğunuzu düşünebilirsiniz ama hemen atlamayın sazan gibi.

ASLAN (23Temmuz-23Ağustos): Yeni yılda pek çok sıkıntıya göğüs germek zorunda kalacaksınız. ‘’80c’’ ve üstü bir ölçüye sahipseniz problemleri alt etmemeniz için hiçbir sebep yok. Sabırsız ve düşüncesiz davranmak yerine herşey yoluna girene kadar yerinizde saymanız sizin için daha faydalı olacaktır. Hiç olmazsa yılın ilk yarısında -bokunuzu yiyeyim- yeni bir adım atmamaya özen gösterin. Sevgiliniz varsa sıkı tutun kaçmasın. Yoksa bütün yıl sevgilisiz gezersiniz ona göre. Malum bu yıl sizin yılınız değil.

BAŞAK (24Ağustos-22 Eylül): 2010, sizin için bir devrim yılı olabilir. Fakat bunun için bir savaşı göze almanız gerekecek. Ve ilginç olan da şu ki bu savaştan kaçış için bir yol yok. ‘’Ya s.s ya s.s.’’ kısacası. Bu savaşı kazanırsanız baş döndürücü bir yerde bulabilirsiniz kendinizi. Ancak fazla hırs sizi tepetaklak edebilir. Eşeğin kukusuna su kaçırmazsanız kralsınız sonuç itibariyle. Seks hayatınız kesat olacak gibi gözüküyor. O yüzden Elano, Elizabeth gibi isimleri fazla yormayın. Sağlık önemli….

TERAZİ (23 Eylül-23 Ekim): Yeni yıl, en fazla ilişkilerinizdeki talih ile kendini hissettirecektir. Partnerinizin sizden genç veya yaşlı olması farketmeyecek. Ama bokunu çıkarıp da ‘’granny’’lere, çoluk çocuğa veya buna bağlı birtakım sistemlere yazmayın, aklınızı başınıza devşirin. Bununla birlikte her türlü gönül ilişkisinde popüler olacaksınız. Her ortamda farkedilecek ve avcılar tarafından sürekli kesileceksiniz. Sizin için bu yıl, çocuk sahibi olmak için ideal bir yıl olacak. Ama siz siz olun her ne sebeple olursa olsun çocuğunuzu kesmeyin.

AKREP (24 Ekim-22 Kasım): 2010 yılı, sizin için geçmişle hesaplaşma yılı olacak. Hesabı kitabı iyi yapın ve artık geçmişinize bir sünger çekin a.q. Bu ne la böyle sürekli geçmişle yaşamak? İleriye bakın ileriye. Ünlü bir astroloğun ‘’ Don’t see the back, see the front, look at the tabele’’ sözü bu yıl hayat felsefeniz olsun. Yıl içinde parasal konularda dikkatli olun ve hata yapmamaya çalışın. Ani kararlar alarak risk içeren serüvenlere girmeyin. Gitmeyi kafasına koymuş birini zor kullanarak tutmaya çalışmayın, tehlikeli olabilir.

YAY (23 Kasım-21 Aralık): Önümüzdeki yıl, sizin için sorunlardan çabucak uzaklaşma yılı olacak. Sorunlarınızı çözmek için arkadaşlarınızdan yardım istemeli, istemeyenleri uyarmalısınız. Yılın ilk yarısında jüpitere yakın bir yıldız olan Nwankwu yıldızı size bütün enerjisini verecek ve aşk talihinizi yükseltecek. Eğer olayları iyi yönetir ve mükemmeli keşfederseniz hem maddi açıdan iyi bir yıl geçirir, hem de muazzam orgazmlar yaşayabilir veyahut yaşatabilirsiniz. Her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsa…

OĞLAK (22 Aralık-20 Ocak): 2010, sizin için oldukça huzursuz bir yıl olacak. Hayata dair pek çok değişim yaşayabilirsiniz. Örneğin kariyer değişimi, ev değişimi, eş değişimi (orgy anlamında değil) vs… Bu tip değişimler sizde huzur neyim bırakmayacak. Bu ruh halinden ancak sevdikleriniz sayesinde kurtulabilirsiniz. Onların fikirlerinden yararlanmalı ve desteklerini reddetmemelisiniz. Siz siz olun, 2010 yılında plan yapmayın plan, tutmaz Karadeniz’de. Fatihalar, Yasinler bitmez Karadeniz’de…

KOVA (21 Ocak-18 Şubat): 2010 yılı maddi anlamda vurgun yapabileceğiniz bir yıl olacak. Eğer doğru hamleler yaparsanız ve sadece kendi bildiğinizi uygularsanız paranın a*ına koyarsınız. Ayrıca vereceğiniz kararlar önünüzdeki 5-10 yıla damgasını vuracak. Aradığınız aşkı da 2010’da bulacaksınız Gök Tanrı’nın izniyle. Aşkınızla bol bol seyahat edecek ve sevişmedik yer bırakmayacaksınız. Aman fantezilere dikkat, olur olmaz şeyler denemeyin!

BALIK (19 Şubat-20 Mart): Önümüzdeki yıl, önemli kararlar alacağınız bir yıl olacak. Aynı zamanda talih kuşu başınıza konmak için bu yılı seçebilir. Bu yüzden dikkatli olun, bol bol bahis oynayın, kupon doldurun, grup seksten kaçının. Cinsel ilişki esnasında korunmayı unutmayın, çünkü 2010 yılında doğacak bir çocuk size şans getirmeyecektir. Özellikle yılın ilk üç ayında sürprizlere açık olun, sizi şaşırtacak olaylar meydana gelebilir. Zamanında size ihanet eden biri sadaket isterse dikkatli olun. Bu tür oyunlara gelmeyin.

7 thoughts on “2010 YILI BURÇ YORUMLARI

  1. sadece kendi burcumu okudum. oha lan süper olmuş. diğerlerini de yarın okicam. benim burç çok güzel valla eline sağlık. inşallah hepsi tutar.

  2. herkesin burcunu okudum. "multi-personales" bir kişiliğim. belki de kisilik bozukluğuyum.

Leave a Reply