BEN FAFAL DEĞİLİM

Dün kafalar biraz iyi olunca kahve falı baktırmaya karar verdim. Bilirsiniz içince böyle gariplikler yaparım hep. Polise şaka yapmış adamım sonuçta. Neyse ne. Sibel adında bir falcı baktı falıma. Keşke Orçun adında biri baksaydı. Öyle olsa ”naber lan orçuntelır?” der ve gecenin esprisine imza atardım.

Neyse ne lan. Önce garson kız kahve falının kahve ile birlikte 10 lira olduğunu söyledi, tamam dedik. Sonra indim alt kata fal için. Tipsiz bir Sibel karşıladı beni. Sibeeeeeeeel diye bağırdım ve elimdeki misketleri yere düşürdüm. Durun lan karıştı hikayeler. Oturur oturmaz sevgili Sibel, ”Fala 30 liraya bakıyorum, sorun olur mu?” dedi. ”Olur a.q. tabii” dedim ben de, ”bana 10 lira dediler.” Meğerse 10 liraya yüzeysel bakıyormuş. Sanki bana sürtünme yoluyla… Tövbe tövbeeee!

Neyse işte fala başladı. İlk cümlesi ”Ahmet’e çok güvenme” oldu. ”Lan nasıl konuşuyorsun sen ya, kankam o benim. Hem ‘sneyl’i de eve bırakmışlığı var” dedim ve suratının ortasına bir tane vurdum. Sonra ”Elif diye biri var. Çok kurnaz, dikkat et” dedi. Bunu duyar duymaz garsonu çağırıp red bull istedim. Tam o sırada KC aradı, ”naptınız o kızla?” diye sorunca telefonu kapattım.

Neyse konuya dönelim. (Bugün bir karar aldım. Her paragrafa neyse ile başlayacağım.) Sibel derin bir nefes aldıktan sonra ”Yurtdışı gözüküyor, yurtdışında yaşayacaksın.” deyince iyice sinirlendim. Çok biliyon demi manyak karı! Demichelis Deniz! Buna fal baktıranda kabahat. Sırf Kabahatler Kanunu’na muhalefet etmemek için sustum. Bana ”senin işletmeyle ne alakan var?” diye sordu. Lan sen soru sor diye mi para verdim ben. Burada soruları denemecan sorar. İşletmeyle bir alakam yok deyince bitirdiğim bölümü sordu, söyledim. Ne derse beğenirsiniz? ”Haa M harfinden o zaman” dedi yaa. Kan tepeme sıçradı. Oysa kadın bilmiş yani. Şimdi farkettim. İşletme benim bitirdiğim anabilim dalı anasını satayım. O kafayla çözemedim. Çok ayıp oldu kadına. Bugün gideyim de özür dileyeyim. Kollarımı açaydım da getme diyeydim. Bileydim, senin için ağlar mıydım, bileydim. Blade 2. Bıçağın İki Yüzü.

Neyse, biraz daha anlattı bu Sibel. Anlattığı bazı şeyleri hem burada söyleyemem hem de hatırlamıyorum ki tam olarak. Siz siz olun alkollü alkollü fal baktırmayın.

5 thoughts on “BEN FAFAL DEĞİLİM

  1. Kafanin guzel oldugunu belirtmene ragmen “… kahve falının kahve ile birlikte 10 lira olduğunu söyledi…” cumlesinin ardindan “Kahve almazsak kaca olur peki?” sorusunu yoneltmemissin. Demek ki yeterince sarhos degildin. QED. Case closed.

  2. aferin kakhaka attım bu yoruma uyanır uyanmaz. Kaka sonuçta sağ bek oynayan birisi.
    Aslında kız soru sormayım anlatsaymış daha iyi olurmuş. ANLATANLAT!

  3. dikkat ettiyseniz yazıda sevdiğim kankalarımın adı geçiyor. adı geçmeyen şahsiyete ise buradan hayırlı mezdekeler diliyorum. şafak demiş toro rosso.

Leave a Reply