20’den Az Yazisi Olan Blog Yazarlarini Tasfiye Edelim mi?

20’den cok yazisi olan blog yazarlarini oy kullanmaya cagiriyorum.

Peki neden?

Gelir dagilimli modele gecmek icin iki senedir bekliyoruz. Bu iki senelik deneme surecinde size bir sey soylemedik ki, yazma performansiniz etkilenmesin. (kor denek, plasebo etkisi) Sonunda gun geldi catti. Artik vakit emekcinin, yiyiciden ayrilma vaktidir.

Neyse oyle bir seyler iste. Gorus bildireyazin.

edit hun: 15 yazi olsun. nbh_ in 20 tane yokmus lan ondan asuhauhaduhas. e onu da tasfiye ettirmeyecegime gore butun monarsik haklarimi kullanip, demokratik sinirlari biraz genislettim.

7 thoughts on “20’den Az Yazisi Olan Blog Yazarlarini Tasfiye Edelim mi?

  1. steyn cagnan sana karınca yağından daha çok dıklanma getiricek lan habarın yok!
    bu arada bi ohopcanla festivalgibican var. ben onları hiç bilmiyorum misal. kriterim olan "adınızı bilmiyorum, feysimde de yoksunuz" dan yola çıkarak. bu kardeşlerimize bir çağrı daha yapalım derim.

  2. holum çıkarmayın para da vermeyin de adım orda durmalı bence lan 😀 nolur olm eksik hissedicem kendimi. dur yazı da yazayım tağam :d

  3. 8 tane yazar gözüküyo ama gel gör ki yazan 4 kişi var. askerde olan kardeşimiz de olsa bu sayı oldu 5. geriye cağnan, festivaLgbigbi ve ohop kalıyo. artık onları da atamayız. yakınlarımız sonuçta. hani cağnan'ı bilemem tabii 😀

  4. festivalgbigbi'nin kim olduğunu açıklamıştım ki ben aslında browski. tabii artık feysin olmadığı için mesajlaşamıyoruz. kötü oluyor bu.

  5. auisdhfuishd ifsa var resmen. olum iste gizli oylama yapacaktik bir tek cagnan gidecekti hemen bozuyosunuz yeaa!

    lan yalniz bak, taktige gel. simdi ben buna twitter'dan bunu sevindiricek mesaj attim. o da hemen gelmis yazmis goruyosunuz. aiuosdgfoaiusgdf. cakalliklar pesinde diye dizi olsa izlerim. bunu derken cagnan.

Leave a Reply