Çekirdek

Başlık anlamsız geldiyse, İzmirli olma ihtimaliniz %11,36’dır. O kadar kesin yani. Eğer %11,36’lık kesimdeyseniz, sizin için araştırdım ben. Evet! Sonuç? Çiğdem!

Giriş Paragrafı Notu: %11,36 tamamen uydurmadır. Eğer uydurma olduğunu anlamadıysanız Çorumlu olma ihtimaliniz %46,58’dir.

Giriş Paragrafı Notu-2: Saçmalamalarımın coşmasından ötürü yazının amacından çıkmış olduğunu farkettim. Aslında çıkmamış. Hemen dönüyorum konuya.

Evet, ne diyorduk? Çekirdek! Bu öyle bir yiyecektir ki arkadaş; başına oturdun mu kalkamazsın. Mucize gibi bir şeydir bu. Öyle böyle değildir. Nedenini çözememekle birlikte, deli gibi çitliyorum ben bunu. Çitlemek nedir? Çitlemek! Haydi hep beraber oturduğumuz yerde sesli olarak çitlemek diyelim. Ne kadar acayip oldu değil mi? Eğer bunu gerçekten yaptıysanız deli olma ihtimaliniz %0’dır. Çünkü, benim okuyucum deli olamaz. Eğer bunu okuyup bana hak verdiyseniz, hepimizin birden deli olma ihtimali çok yüksektir. Bakın yüzde bile vermedim.

Konuya geri dönecek olursak… ((Konu mu kaldı desenize.. Eğer bunu dediyseniz…. Eeeeh!! Yeter…))

Çekirdek bu! Bitene kadar başka bir şey yapamıyorsun. Bunu çitlerken dalıp giden insan gördüm ben. Başka boyutlara geçmeler, bir takım değişik yüz ifadeleri… İradenizi test etmek isterseniz, çekirdek tam size göre. Alın, başlayın.

Ucuz olmasından bahsetmiyorum bile. Düşünsenize, 100gr çekirdek 50 YTL olsa. O zaman kaba deyimle hapı yutardık. ((Kaba deyim ve hapı yutmak?)) ((Hiç olmadı o.)) Parası olmayan adam krize girerdi. Uyuşturucu gibi lan!

Bir de bunun kabuklu olmadığını düşünün. Yani sadece içi var. Eee?? Ne zevk aldım o zaman ben ondan. Çitlemedikten sonra çekirdeğin anlamı ne? Demek ki neymiş? Çitlenmeyen çekirdek, çekirdek değilmiş. Peki nedir? Çiğdem midir? Hayır. O da değildir. Bu soru böyle kalır o zaman.

100gr alıp alıp duruyorum ben paketler halinde. Yemiş gibi gidiyor vallahi. Çekirdek zaten yemiş. Kuruyemiş. Eğer bunu okuduktan sonra aklınıza Bond! James Bond! tarzı bir şey geldiyse, espri anlayışınızın benimkine benzeme olasılığı %99,99’dur. Çünkü, yerine göre bu tarz espriler yapmayabilirim ki bunun %0,01 gibi yok denecek kadar az bir oran olduğu da dikkatinizden kaçmamıştır.

Eğer dikkatinizden kaçtıysa….

Yazar Notu: Uzun süredir yoktum tabii. Bu kadar saçma yazı olduğu için affedin. Affedersiniz zaten. Ne dersiniz? Affedersiniz.

5 thoughts on “Çekirdek

  1. istemsiz bir şekilde olmasından ötürü değerlendirmeye almıyorum öyleyse =) eğer istemli bir şekilde olsaydı aa ikiz miyiz biz derdim. eğer sitemli bir şekilde olsaydı o zaman % verirdim. eğer sistemli bir şekilde olsaydı… benim gibi saçmalayan da yoktur haa!

  2. hohon içmiş gibi yazarken yanlışlıkla içmişim. bi kısım hohonlu bi kısım hohonsuz. ama senin duygulanman beni hohonore etti.

Leave a Reply