Nihayet

Nihayet bitti…

29 Eylül gecesi başlayıp 4 Ekim akşamı sonlanan bir rapor macerası nihayet bitti…
1 dönem öncesinden raporun teslim tarihi belli olmasına rağmen, siz raporu son gün (bakın 3 Ekim de değil son gün) ve son dakikada teslim ediyorsanız kendinize ne derdiniz? Evet işte aklınıza gelen her şeyi hatta daha fazlasını dedim ben, dedik biz…

Üzerimden büyük bir yük kalktığını söylemekle birlikte, çok fazla eğlendiğimi de söyleyebilirim. Bir insan rapor yazarken ve stresliyken eğlenir mi? Ben eğlendim, biz eğlendik… Çünkü sadece rapor yazmadık, zaten sadece rapor da yazamazdık. Bazı zamanlarda 11‘in de bize katılmasıyla üçlü olan grubumuzu bazen dörtlüyor bazen grubun elemanları arasında değiş tokuş yapıyorduk. Zaten değişmeyen iki eleman vardı. Biri ben, diğeri Nob-Boggy idi.

Misal daha ilk günden yorgun düşen bedenlerimize bir nargilenin iyi geleceğini düşünerekten dışarıya çıktık. Bunun gibi birçok aktiviteyi de beraberinde gerçekleştirdik bu rapor maratonu içersinde. Dediğim gibi çok eğlendik be!

Ancak şimdi düşünüyorum da, çok rahatlamışım ben. Benimle birlikte diğer rapor elemanları da rahatladı tabii. Artık eğlenme vaktidir diyerek koşarak evden uzaklaşmak istiyorum, istiyoruz.

Ben bu arkadaşlarımı çok seviyorum…

İyi ki varsınız be! (yoksa napardım ben?) (yoksa napardık biz?)

(ve koşarak evden uzaklaşır…)

Leave a Reply